ابزار گوگل پلاس

کد گوگل پلاس پیچک

امار جدیدی از نوکیا - اخبار موبایل
سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اخبار موبایل
 

به گزارش جی اس ام با توجه به آمار و ارقامی که نوکیا در این گزارش ارائه کرده است در سه ماه گذشته نوکیا 4 میلیون گوشی لومیا با سیستم عامل ویندوز فون فروخته است،این آمار نشان می دهد که فروش نوکیا به تدریج سیر صعودی گرفته است اما با این وجود هنوز هم فروش ویندوز فون نوکیا کمتر از سیمبین است.

در سه ماهه اول 2012 نوکیا در حدود 2 میلیون گوشی لومیا فروخته است،خبر های بد هنوز برای نوکیا وجود دارند و آن  این است که در سه ماهه دوم 2012 نوکیا یک ضرر بزرگ 826 میلیون یورویی که در حدود 1 میلیلارد دلار می شود را به ثبت رسانده است و این ضرر تا به امروز برای سه ماهه سوم در حدود 9.22 میلیون دلار بوده است در عین حال مایکروسافت نیز در هر سه ماه به طور متوسط 250 میلیون دلار برای کمک به این شریک فنلاندی خود تزریق کرده است.

 

در مجموع نوکیا در مدت 3 ماه از از آپریل تا ژوئن 10.2 میلیون گوشی به فروش رسانده است که نیمی از گوشی های فروخته شده سیستم عامل ویندوز فون را داشته اند.

 

متاسفانه نوکیا هنوز انتظار دارد که 3 ماهه سوم سال نیز به بدی سه ماهه دوم باشد و به مانند این روزهای مجبور به بستن کارخانه ها و اخراج کارگران خود باشد، اما تنها امیدی که وجود دارد ویندوز فون 8 است که به نظر می آید یک امید بزرگ برای نوکیا به حساب می آید.


[ پنج شنبه 91/4/29 ] [ 10:17 عصر ] [ Alireza SHabani ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

آرشیو مطالب
امکانات وب


بازدید امروز: 17
بازدید دیروز: 13
کل بازدیدها: 17779